За підсумками 2018 року Таврійським міськвиконком вирішено 105 питань за зверненнями громадян

За  інформацією спеціаліста з питань контролю Таврійського міськвиконкому Діани Чухно, протягом 2018 року до виконкому надійшло 86 письмових звернень, в тому числі 19 – на особистому прийомі у міського голови, що в порівняні з аналогічним періодом  2017 року  на 22 звернення менше.

Зокрема, надійшло 9 колективних  звернень (в минулому році – 9); повторних – 2 звернення (в минулому році – не було), від учасників війни та бойових дій – 2 звернення, від членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 1 звернення (минулий рік -1); від інвалідів, ветеранів праці, інших пенсіонерів – не надходило.

Найбільша кількість – 50 звернень – надійшла з питань комунального господарства. Мешканці Таврійська зверталися стосовно ремонту будинків, квартир, дахів, ремонту доріг на вулицях міста, водопостачання, перерахунку за користування комунальними послугами. В результаті працівники міських комунальних підприємств склали акти обстеження з представниками виконкому, дільничними інспекторами, депутатами міської ради, провели необхідні ремонтні роботи в будинках, провели благоустрій прибудинкових територій, надали роз’яснення.

З питання охорони здоров’я звернень, повідомляє Діана Юріївна, не надходило. Стосовно соціального захисту міськвиконком отримав 44 звернення (минулий рік – 44). Було підготовлено 44 розпорядження міського голови, які стосувалися наданню матеріальної допомоги 44 громадянам на загальну суму 34 000 грн.

З питань аграрної політики і земельних відносин надійшло 2 звернення. Була надана консультативна допомога у вирішені спірних питань та роз’яснення. Одне звернення надійшло з житлових питань. Стосовно дотримання законності та охорони правопорядку  надійшло одно звернення.

Загалом за зверненнями громадян вирішено 105 питань, на 50 звернень надано консультативну допомогу та роз’яснення.  Позитивно вирішено питання на 55 звернень. На всі письмові звернення надані письмові відповіді без порушень термінів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *