Про внесення змін до рішення Таврійської міської ради № 400 від 12 червня 2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Р І Ш Е Н Н Я

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на  42 сесії 7 скликання)

 

№ 501                                                                                          24 січня 2019  року

 

Про внесення змін до рішення

Таврійської міської ради № 400

від 12  червня  2018  року

«Про встановлення місцевих

податків і зборів  на 2019 рік»

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» № 2628-VIII від 23 листопада 2018 року, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів,  керуючись п. 24 ч. 1 статті  26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення № 400 від 12.06.2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік», а саме :
  2. 2. Пункт 3. «Встановити на території Таврійської міської ради туристичний збір.» викласти в наступній редакції:

       «3. Встановити на території Таврійської міської ради туристичний збір.

 3.1. Визначити базу та об’єкт оподаткування, платників податку,  податкових агентів, податковий період та інші обов’язкові елементи туристичного збору згідно зі ст. 268 Податкового кодексу України.

3.2. Затвердити ставку збору, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі) у розмірі 0,5 відсотка – для внутрішнього туризму та  5 відсотків – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

3.3. Встановити, що перелік юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які уповноважуються справляти збір на умовах договору, затверджується окремим рішенням міської ради».

  1. Новокаховському управлінню ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі здійснювати нарахування туристичного збору у 2019 році відповідно до прийнятого рішення.
  2. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В.. та постійну комісію з питань планування бюджету, обліку, управління та приватизації власності міської ради (Рудич О.В.).

Міський голова                                                                                       М.І. Різак

Таблиця результатів поіменного голосування 42 сесія

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *