Про звільнення від сплати орендної плати за нежитлове приміщення на 2019 рік

Р І Ш Е Н Н Я

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на  42 сесії 7 скликання)

 

№ 502                                                                                          24 січня  2019 року

 

Про звільнення від сплати

орендної плати за нежитлове

приміщення на 2019 рік

 

Розглянувши клопотання Комунального підприємства «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради», громадської організації воїнів – інтернаціоналістів «Саланг», Громадської організації спортивний клуб «Таврійськ», Громадської організації спортивний клуб «Хва Ранг До»,   керуючись статтею 26 ч. 1 п. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звільнити  Комунальне підприємство «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради» від сплати орендної плати за нежитлове приміщення по вул. Молодіжна, 33 на 100 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2019 рік.
  2. Звільнити  Таврійську міську громадську організацію воїнів – інтернаціоналістів «Саланг» від орендної плати за нежитлове приміщення по вул. І.Франка, 15 на 100 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2019 рік.
  3. Звільнити  Громадську організацію спортивний клуб «Таврійськ»  від сплати орендної плати за нежитлове приміщення по вул. Вокзальна, 3-а, на 100 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2019 рік.
  4. Звільнити Громадську організацію спортивний клуб «Хва Ранг До»  від сплати орендної плати за нежитлове приміщення по вул. Вокзальна, 3-а, на 100 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2019 рік.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, обліку, управління та приватизації власності міської ради ( Рудич О.В.)

 

Міський голова                                                                                          М.І. Різак

Таблиця результатів поіменного голосування 42 сесія

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *