Таврійськ розпочав підготовку до Дня вшанування воїнів інтернаціоналістів

Цього року День вшанування воїнів інтернаціоналістів, учасників бойових дій на території інших держав – ювілейний. 15 лютого минає 30 років з дня виведення радянських військ з Афганістану.

Традиційні заходи, присвячені цій події, в Таврійську відбудуться в музеї історії міста та в парку на Східному, де афганці завжди покладають квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Щоб все виглядало бездоганним і відповідало урочистості моменту, 1 лютого працівники Таврійського міськвиконкому прибирали територію парку Східний. Тому що, як не старався колектив міськвиконкому восени зібрати опале листя, після зими парк знову треба прибирати, тим більше, що тут пройде урочистий захід.

Зранку у п’ятницю колектив міськвиконкому в повному складі разом з міським головою Миколою Різаком, секретарем міської ради Андрієм Хахалєвим, керуючою справами виконкому Наталею Левченко працював на території парку. В умілих та вправних жіночих руках робота буквально кипіла. Тим більше, що під час таких санітарних днів дружний колектив міськвиконкому завжди працює на рівних, не зважаючи на посади, коли всіх об’єднує одна справа, яка згуртовує колектив в єдину сім’ю однодумців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *