Епідемії грипу в Таврійську не має, але батьки перестраховуються

За даними директора Таврійської школи № 5 Віктора Нестеровича, в четвер-п’ятницю минулого тижня були відсутні 18%-24% учнів. Проте, як вважає Віктор Йосипович, про масове захворювання дітей мова не йде. Ймовірніше, що батьки залишають дітей вдома, щоб вони менше контактували з однолітками і не підхопили грип, розповів директор школи на апаратній нараді в міськвиконкомі в понеділок, 4 лютого. Тим більше, що відтепер записка від батьків з поясненням, чому дитина не прийшла до школи, прирівнюється до довідки від лікаря.

З висновками директора школи погодився завідувач Таврійською амбулаторією № 3 загальної практики сімейної медицина Микола Гуменюк. Минулого тижня, повідомив Микола Олександрович, первинних хворих на грип та ГРВІ зверталося мало, в більшості на прийом до лікаря приходили з хронічними захворюваннями, з підвищеним тиском тощо. Тому батьки, дійсно, перестраховуються, не пускаючи дитину в місця масового скупчення.

За інформацією завідуючої дитсадком «Джерельце» Лідії Зорі, заклад стабільно відвідують 180-190 дітей. Але тут помітили, що майже кожна дитина пропускає по два дні на тиждень. В дитсадку це пов’язують з підвищенням батьківської плати за харчування. З 1 січня вартість харчування підвищилась до 25 грн. на день, тоді як батьківська частина становить 70%, а це близько 400 грн. на місяць. Ймовірно, щоб зекономити, батьки приводять дітей не кожного дня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *