4 лютого в Таврійському міськвиконкомі відбулась щотижнева апаратна нарада

За перший місяць року до Таврійського міськвиконкому надійшло 7 письмових звернень. Надано п’ять відповідей на попередні звернення. Прострочених не має. Про це повідомила керуюча справами виконкому Наталя Левченко на щотижневій апаратній нараді, яку в понеділок, 4 лютого, провів міський голова Таврійська Микола Різак.

За інформацією Наталі Володимирівни, протягом січня отримано 45 вхідних документів, з яких 31 взято на контроль. Зареєстровано 60 вихідних листів, 24 розпорядження міського голови.

Як доповіла керуюча, в минулому місяці Таврійський РАЦС зареєстрував одне народження дитини, 4 шлюби та 12 смертей.

За інформацією начальника відділу реєстрації Таврійського міськвиконкому Лілії Карамушки, в січні відділом було прийнято 510 осіб. Зокрема, видано 416 довідок про склад сім’ї та про реєстрацію місця проживання, 26 особам здійснено реєстрацію місця проживання, 42 особи – знято з реєстрації місця проживання.

За даними заступника міського голови Леоніда Марчука про стан розрахунків населення міста за комунальні послуги в січні, комунальне підприємство «Комунсервіс» отримало 94% від нарахованого за місяць, Таврійське ЖЕУ – 87%, Таврійський водоканал – 86%. Це при тому, що підприємства ще не отримали відшкодування субсидій та пільг за цей місяць. А саме, 60 тис. грн. – за збір побутових відходів, 53 тис. грн. – за обслуговування жилого фонду і 125 тис. грн. – за водопостачання.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *