Вони дарують «щире, добре слово, щоб лилась для душі розмова»

В вівторок, 5 лютого, на сцені Таврійського міського Будинку культури з концертом виступали народні артисти України Дмитро і Назарій Яремчуки.

В Таврійську це був другий після виступу в Олешках концерт співаків на Херсонщині, де вони перебувають в рамках концертного турне містами Дніпропетровщини, Херсонської та Миколаївської областей. Після концерту в Таврійську артисти мають виступати в Новій Каховці, Бериславі та Каховці.

З Дмитром і Назарієм Яремчуками ми зустрілися перед початком концерту. З розмови з’ясувалося, що в Таврійську вони вперше, хоча на Херсонщині виступали багато разів. «Як ви знаходите наше місто?» – «Пахне весною», – відповів Дмитро Яремчук. «Ми тілько но приїхали з Дніпропетровщини, де виступали в Кривому Розі та в Жовтих Водах, так там зимно, холодно, а у вас тепло. І дуже затишно».

На годину з лишком, що тривав концерт, глядачі поринули в яскравий і самобутній світ музики родини Яремчуків, яка бере початок від легендарного українського співака Назарія Яремчука старшого. Недаремно кажуть, що справжні митці – ті, що дарують людям радість і насолоду.

Пісні Дмитра та Назарія Яремчуків полонили щирістю і задушевністю слів, мелодичністю музики, в якій вгадуються мотиви народних мелодій. В проміжках між піснями брати спілкувалися із глядачами. В їх словах рефреном звучало – «на щастя вам, на радість, на любов». Вони співали про любов, яка підносить до неба і робить всіх щасливими. І це надзвичайно імпонувало глядачам, які втомилися від засилля шоу-бізнесу, примітиву пісень про «страждання від нерозділеного одностатевого кохання».

Коли лягає спати втомлений день,
Коли не чути ні розмов, ні пісень,
Я у прозорі очі неба дивлюсь,
За все, що маємо, завжди помолюсь.

За те, що злагода в родині живее,
За те, що пісня поруч хвилею б’є,
Я відпускаю всі свої почуття
І розумію, як прекраснее життя, наше життя.

Приспів.

Я знов повторюю слова, що співає весна,
Хай буде щастя і любов, як шовкова трава
Хай буде радість на землі, мов п’янкий літній дощ,
І єдине на всіх почуття поміж нас.

Я бачу, що любов в родині живее,
Тому, що пісня поруч – доля в нас є.
Знов відпускаю всі свої почуття,
І розумію, як прекраснее життя, наше життя 

Зміст пісень Яремчуків, музика до більшості яких написана Назарієм, а слова – Дмитром, не залишив байдужим жодну людину в залі. Так просто, натхненно співати про доброту, любов до родини, до своєї рідної землі – України може лише людина зі світлою та чистою душею.

Я так люблю, Україно, тебе

Тихо стелиться стежка до ніг
Ні кінця і ні краю немає.
З перехрестя далеких доріг
Я до тебе себе повертаю.
У вечірній, вечірній імлі,
Коли серце скрипаль розриває,
Повертаю я знову собі
Чистоту смерекового раю.

Приспів.

Я так люблю, Україно, тебе!
Я так любов’ю своєю пишаюсь.
Знов почуття повернулось просте,
Знову я повернувся з далекого краю.

Із далеких, далеких країв
Я до тебе горнусь, як до мами.
Наче в зорянім храмі святім,
До ікон припадаю вустами.
У вечірній, вечірній імлі,
Коли серце скрипаль розриває,
Повертаю я знову собі
Чистоту смерекового раю.

Глядачі вдячно аплодували співакам, кричали «Браво», разом з Назарієм співали пісні їх батька, які до сих пір пам’ятають і люблять. Свого часу пісні Назарія Яремчука старшого знали і співали від Владивостока до Калінінграду, а сам український співак мав шалену популярність, без перебільшення був всенародним артистом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *