Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для установ та організацій бюджетної сфери міста Таврійськ на 2019 рік

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

   ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.01.2019 року № 4

м. Таврійськ

 

Про встановлення лімітів споживання

енергоносіїв у фізичних обсягах для

установ та організацій бюджетної сфери

міста Таврійськ на 2019 рік

 

Відповідно до пункту 4 статті 77 бюджетного кодексу України, пункту 8 рішення міської ради від 20.12.2018 року № 479 «Про міський бюджет міста Таврійськ на 2019 рік», керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Таврійської міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для установ та організацій бюджетної сфери міста Таврійська на 2019 рік, виходячи з обсягів призначень, затверджених у рішенні міської ради від 20.12.2018 року № 479 «Про міський бюджет міста Таврійськ на 2019 рік», згідно з додатком (додається).
  2. Виконавчому комітету забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених лімітів споживання.
  3. Покласти персональну відповідальність на керівників бюджетних установ та дотримання затверджених лімітів споживання енергоносіїв та повнотою і своєчасністю проведення розрахунків з їх оплати.
  4. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В.

Міський голова                                                                         М.І.Різак

ліміти споживання енергоносіїв 2019

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *