Про проведення конкурсного відбору

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

 

від 03.01.2019 р.  № 3-р

м. Таврійськ

 

Про проведення

конкурсного відбору

 

У зв’язку   з наявністю вакантної посади, відповідно до статті 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” (зі змінами), керуючись статтею 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності 04 лютого 2019 року о 10.00 годині у відповідності з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Таврійської міської ради, затвердженим розпорядженням міського голови від 28.07.2015 року № 65 р.
  2. Встановити кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта; стаж роботи за фахом на державній службі не менше трьох років або стаж роботи за фахом не менше п»яти років  у фінансових, статистичних, фінансово-контрольних установах;  володіння державною мовою; навички володіння комп’ютером.
  3. Начальнику загального відділу Лазор Н.Р. провести відповідну роботу із зазначеного питання.

Міський голова                                                                              М.І. Різак

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *