Як платити за використану електричну енергію по-новому?

За електричну енергію спожиту з січня 2019 року необхідно сплачувати на рахунок енергопостачальної компанії ТОВ «Херсонська енергопостачальна компанія». Про це повідомляє пресцентр Акціонерного товариства «Херсонобленерго».

З 1 січня 2019 року послугу з електропостачання побутовим та малим непобутовим споживачам надає нова компанія ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» (ТОВ «ХОЕК»).

Відповідно, кошти за спожиту електричну енергію за період з 1 січня 2019 року необхідно сплачувати на рахунок нового постачальника.

При оплаті обовязково звертайте увагу на реквізити ТОВ «ХОЕК» або ставте питання касирам стосовно отримувача платежу.

Реквізити будуть вказані на рахунках, які Ви зможете роздрукувати після 7 числа на офіційному сайті ТОВ «ХОЕК».

На сайті АТ  «Херсонобленерго» повідомляється, що ряд банків – Ощадбанк, Приватбанк, Перший інвестиційний банк та Укрпошта вже проінформовані про зміну розрахункового рахунку.

НОві реквізити:

ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»

ЄДРПОУ: 42117825

п/р 26032300529885»

в ТВБВ № 10021/01 Філія Херсонське обласне управління АТ «ОЩАДБАНК»

МФО: 352457

Ті абоненти, які мають заборгованість перед попереднім енергопостачальником АТ «Херсонобленерго» за періоди до 1 січня 2019 року, мають сплатити борг на рахунок АТ «Херсонобленерго» в повному об’ємі, аби перехід до нового енергопостачальника відбувся максимально комфортно та без взаємних непорозумінь у розрахунках.

Якщо борг помилково буде сплачено на інші реквізити – заборгованість буде вважатися непогашеною.

Якщо споживачі мають переплату за електроенергію, то наявна переплата у подальшому буде перерахована на рахунки абонентів. Для цього необхідно звернутися до структурного підрозділу обслуговуючої території з відповідною заявою, вказавши розрахункових рахунок банку та здійснити звірку розрахунків.

 Починаючи з січня 2019 року споживачі отримують рахунки за спожиту електричну енергію від постачальника, з яким вони уклади Договір відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312.

Для коректного визначення обсягу спожитої електричної енергії, споживачі можуть зареєструватися в «Особовому кабінеті» на сайті АТ «Херсонобленерго» та, на вимогу Кодексу комерційного обліку електричної енергії, з 1 по 4 число кожного місяця передавати фактичні показники електролічильників.

Цією послугою можуть скористатися як побутові, так і юридичні споживачі. Крім того, реєстрація в «Особовому кабінеті» надає можливість споживачам отримувати на електронну адресу додаткову інформацію.

 Увага! Показники лічильників в інші дні, окрім з 1 по 4 число місяця, прийматися не будуть.

Після 6 числа кожного місяця на сайті енергопостачальної компанії (ТОВ ХОЕК), в «Особовому кабінеті» споживачі можуть роздрукувати рахунок та оплатити будь-яким зручним способом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *