Міський голова Микола Різак привітав з днем народження директора школи № 5 Віктора Нестеровича

34 роки віддав дітям та школі Віктор Нестерович, директор Таврійської школи № 5. В понеділок, 11 лютого, на щотижневій апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі міський голова Микола Різак відзначив заслуги Віктора Йосиповича і привітав його з днем народження.

Доповідаючи міському голові, керівники шкільних закладів Таврійська розповіли про значне збільшення минулого тижня пропусків школи. Так, в четвер, 7 лютого, в школі № 5 були відсутні 76 учнів, а наступного дня до школи вже не прийшло 125 дітей. В міській школі № 7 в п’ятницю, 8 лютого, в школі не було 90 учнів.

Як пояснив Микола Гуменюк, завідувач Таврійської амбулаторії № 3 загальної практики сімейної медицини, з початку минулого тижня лікарі фіксували зріст захворюваності на грип та ГРВІ. Тільки за один понеділок, 4 лютого, педіатри Любов Волошко і Олена Писарська мали відповідно 50 і 46 первинних хворих дітей. Тим не менш, епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ в місті не перевищено, хоча, тенденція до зростання зберігається, констатував Микола Олександрович. Він розповів, що амбулаторія отримала новий інгалятор, яким будуть лікувати дітей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *