Юні захисники довкілля з дитсадка «Дзвіночок»

9 лютого в місті Херсон для нагородження та оголошення підсумків ІІ-го відкритого Херсонського конкурсу дитячого екологічного малюнку «Здай батарейку – захисти майбутнє»  організатори запросили дітей з усієї Херсонської області.

– Дитина дошкільного віку активно пізнає всі сфери людського життя, і особливо цікавиться природним середовищем. Її допитливість охоплює все: від способу життя найдрібнішої комахи до влаштування Всесвіту. Завдання педагогів дитячого садка «Дзвіночок» не лише пояснити дитині, чому небо блакитне, а трава зелена, потрібно також навчити її цінувати й оберігати природні ресурси, усвідомлювати наслідки своєї діяльності для довкілля. Тому я/с «Дзвіночок» залюбки прийняв участь у конкурсі. Малюнків було чимало, але за суровими критеріями  обрали найкращі, – розповіла завідуюча Таврійським дошкільним закладом «Дзвіночок» Юлія Гарькава.

Юлія Миколаївна повідомила, що серед нагороджених були вихованки з її ясел-садка. Зокрема, Анастасія Шлемпа перемогла в номінації «Самий юний учасник», і отримала від першого заступника Херсонського міського голови І.В.Козакова, який вручав дітям нагороди, грамоту. Також грамоту за участь у конкурсі привезли до дому сестри Вероніка та Валерія Левкович. Крім цього дівчаток нагородили пам’ятними подарунками та смачними померанчами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *